Ödül Sistemi

Ödül Sistemi

YENİ YILDA İŞ ORTAKLARIMIZI ÖDÜLLENDİRİYORUZ !

15 yıl önce 2001 yılında FKM'de dans gösterisi ile başlayan işbirliğimiz 2009 yılından beri Hocapaşa Kültür Merkezi olarak başarılı şekilde devam ediyor. 2017 Ocak ayından itibaren de bu işbirliğimizi geliştirmek ve daha kazançlı hale getirmek için siz iş ortaklarımıza yönelik bir ödül / sadakat programı başlatıyoruz.

Hodjapasha Partners adı altında yapacağımız satış performansına dayalı bu ödül programında amacımız sizleri motive ederek daha çok kazanmanızı sağlamaktır. Sizler için alışveriş sitemizde bir Avantajlar Dünyası yaratıyoruz. Sizin taleplerinize göre sürekli geliştireceğimiz bu online alışveriş sitesinde sunacağımız ürünler ve hizmetler kullanabileceğiniz veya sizlere ekstradan gelir sağlayan satabileceğiniz ürünler ve hizmetler olacak şekilde planlanıyor.

Bonus Puan Değerleri :Sema Programı bileti için kişi başı 50 puan , Dans Programı bileti için kişi başı 80 puan ödül verilecek. Aylık Satış Hedefleri ve Extra Ödül Karşılığı : Ocak 2017 için; Sema : 15 px –25 px arası satış için : 450 puan , 25px –35 px arası satış için : 900 puan , 35 px ve üstü satış için: 1350 puan , Dans : 6 px-10 px arası satış için: 600 puan , 10 px –16 px arası satış için: 1200 puan , 16 px ve üstü satış için : 1800 puan extra ödül kazanabileceksiniz.

Ödül Sistemi nasıl çalışacak :Ortaklarımızın yaptığı her satışa hak edişlerinden hariç kişi başı bonus puan vereceğiz, ayrıca her ay başı açıklayacağımız satış hedeflerine ulaşan ortaklarımıza toplam ulaştığı hedef aralığına göre ekstradan toplu ödül puan vereceğiz. Ay sonunda biriken bu puanları online alışveriş sitemizde her kurum için açılan hesaba yatıracağız. Her kurum kendi hesabına vereceğimiz kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapıp biriken puanları ile alışveriş yapabilecek.

Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizleri ziyaret edip bu konuda daha detaylı bilgi ve doküman vereceklerdir. Hodjapasha_Partners İnstagram hesabı için sizlerle birlikte fotoğraf çekecekler. Bu hesabı kendi hesabından kurumu adına takip etmeye başlayan ortaklarımızın kurumu hesabına bir seferlik 100 puan “Hoş geldin puanı “ yatıracağız. Bu ödül programımızın siz değerli ortaklarımız için kazançlı ve hayırlı olmasını dilerim. Turizm adına yaşadığımız bu olumsuz günlerin en kısa zamanda geride kalmasını umuyor ve hepinize iyi seneler diliyorum.

                                                         Kemal Çakırgöz

 


 

Puan ile Bilet Alma

Puan İle Alışveriş

Hodjapasha_Partners

Biriktirdiğiniz puanlarla gösteri biletlerimizi alabilirsiniz.  Puan ile satın alınan biletler için sistemimiz kurum mailinize otomatik olarak sipariş fişi gönderir ve cari hesabınıza  bilet bedeli kadar TL alacak olarak kaydedilir.

Biriktirdiğiniz puanlarla alışveriş sitemizdeki hediyelik eşyaları satın alabilirsiniz. Mavi Jeans , Mudo gibi mağazaların hediye çekleri, sinema-tiyatro biletleri, Kidsmondo , Sealife, Madam Tussauds, Vialand biletleri sitemizde yakında satışa sunulacak ve sizin arzularınıza göre zaman içinde yeni ürün ve hizmetler eklenebilecek.

Bu Instagram hesabında ortaklarımızı şahsen ve kurum olarak tanıtacağız , satış temsilcisi arkadaşlarımızın sizleri ziyaret ettiği zamanlarda çeşitli vesilelerle çekilen fotoğraf ve videoları burada paylaşacağız , sizlere anlık mesajlar gönderip anketler yapacağız , sitemize konulan yeni ürünleri tanıtacağız .

 

Örnek hesaplama : 

Ocak ayı içinde 16 px sema ve 7 px dans satan ortağımızın ay sonu  biriken bonus puanları :

16x 50 + 7x80 + 450+600 = 2410 Puan

Ortağımız bu biriken puanlarından kullanarak sitemizden  2 adet sema bileti (1000 puan ) ve 2 adet dans bileti (1300 puan)  alabilir.

 

 


Bu kategoride ürün bulunamadı.